חדשות מצוינות מגיעות לתעשיית ה-CG העולמית: ויריי, מנוע הרנדר הפופולרי בעולם משתחרר בגרסה חדשה, דור רביעי שנקראה V-Ray Next for 3ds Max!

הדור החדש של ויריי מספק רנדר מהיר ויעיל יותר, מצויד באינטליגנציה מלאכותית ומספק יציבות, מהירות ועיבוד עוצמתי יותר מאי פעם. זה אומר שאתה עובד חכם יותר, לא קשה יותר, על-יד אוטומציה של תהליכים שהיו גוזלים זמן יקר.

צוות הפיתוח והמחקר של כאוס גרופ, יצרנית ויריי בנהגת אחד ממייסדי החברה Vladimir (Vlado) Koyzalov, פיתחו את מנוע הרנדר החדש מהווה קפיצת דרך כבירה לקראת הדור הרביעי, גרסת מוצר 4, או V-Ray Next כשמו המסחרי. "שיפור ביצועים של עד 25%, שימוש באינטיליגנציית ניתוח סצנה מורכבת, ארכיטקטורת GPU חדשה – עושים זאת הרבה יותר מהר", אומר Vlado.

V-Ray Next עושה שימוש בטכניקת אימוץ למידה וניתוח סצינה לפני רנדר לייעול התהליך. מבוסס על תכונות קודמות, וירי נקסט מציע פריצת דרך חדשה לניהול וניתוח סצנה לרנדר מהיר יותר. שיטת Adaptive Dome Light מאפשרת רנדר מבוסס תאורת תמונה (כגון HDR) למדויק ומהיר עד פי 7 מהשיטה הקודמת. שימוש ב-ADL אפוא, גם מייתר את הצורך במיקום Light Portals כפי שנהוג היה למקם עד כה, מה שמקל משמעותית על רנדר סצנות ארכיטקטורה סגורות כגון עיצוב פנים וחללים סגורים.

הסצנה החכמה מגיעה גם למצלמה הפיזיקלית של V-Ray Next: רנדר חכם אשר יודע לשנות ערכי צילום ולווסת חשיפה ואיזון לובן בהתאם לתנאי תאורה משתנים. התהליך האוטומטי מאפשר לאמני הדמיה פחות קליקים ויותר שליטה בתהליך ההדמיה, לצד שליטה ידנית מסורתית.

שורת עדכונים ושיפורים ברנדר GPU מציגה קשת רחבה של תמיכה במאפייני רנדר: ערפל ונפחיות, אפקטים וולומטריים, תמיכה בחומרי VRSCANS, שיידרים חדשים לרנדר שיער ופרווה, NVIDIA AI Denoiser, ניתוח תאורה חדשני ועוד.

צפו בסרטון של כל הפיצ'רים החדשים:

עוד על V-Ray Next: