הודעת מידע ושירות למוצרים וללקוחות V-Ray for SketchUp / Rhino

ויריי ישראל שמחה לעדכן שגרסה 6 מגיעה ב-20 בספטמבר 2022 גם למוצרים ויריי לסקצ'אפ \ ויריי לריינו. בעקבות השינוי האחרון במבנה המוצרים, מנויים פעילים של ויריי ישודרגו בחינם לתוכנית V-Ray Premium החדשה, מה שאומר שניתן יהיה להשתמש בכל אפליקציית ויריי הכלולה בחבילה ולא רק את המוצר שנרכש במקור. חידוש המוצר יהיה בתעריף החדש של תוכניות V-Ray Solo / Premium / Enterprise.

החדשות הטובות: ללקוחות עם מנוי פעיל יש הזדמנות לחדש את התוקף לשנה נוספת במחיר נמוך במאות שקלים לרישיון צף בתוכנית Premium עם כל המוצרים האחרים!

V-Ray Premium כאמור היא התכנית שכל מנוי ויריי פעיל ישודרג אליה, התכנית כוללת בין השאר רישיון צף שעובד עם SketchUp, Revit, Rhino, 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke ו-Unreal.
מבנה התכנית כולל גם גישה לחבילה מלאה של מוצרי Chaos®: Cosmos, Phoenix, Player, Scans, Vantage, בתוספת 20 קרדיטים Chaos Cloud בשנה.

באופן כללי, ויריי כבר לא נמכר כמוצר בודד לפלטפורמה בודדת וכעת זמין בשלוש תוכניות מנוי: V-Ray Solo, V-Ray Premium ו-V-Ray Enterprise. כל התוכניות מאפשרות לך להשתמש ב-V-Ray על כל יישום מארח נתמך וכוללות גישה לתוכן המעולה של ספריית המשאבים Chaos Cosmos. להלן פירוט כללי של כל תכנית מנוי:

V-Ray Solo כולל רישיון קבוע למשתמשים שרוצים V-Ray במחשב אחד בלבד.
V-Ray Premium כולל רישיון צף למשתמשים שרוצים להריץ V-Ray בכל מחשב. תוכנית זו כוללת גם גישה לחבילה מלאה של יישומי Chaos: Chaos Phoenix, Chaos Player, Chaos Scans, Chaos Vantage, בתוספת 20 קרדיטים לעיבוד Chaos Cloud.
V-Ray Enterprise כולל את כל מה שקיים ב-Premium עם הנחה עבור חברות אשר רוכשות 5 רישיונות או יותר. לקוחות עם 5 מנויים או יותר, ישודרגו ישירות לתוכנית V-Ray Enterprise הכוללת הנחה.

אם יש לך כל שאלה בנוגע למנוי הקיים או המשודרג או לגבי שינויים במנוי עכשיו ובעתיד, יש לפנות אלינו ונשמח להסביר על השדרוג.

איך משיגים את ההנחה עם התוכנית החדשה?

רק ללקוחות שקיבלו מייל מיוחד עם קוד הקופון יכולים לרכוש כעת את תכנית Premium בהנחה של 880 ₪. לאחר רכישה מתבצעת בדיקה על הרישיון כדי לראות אם הרישיון קביל לשדרוג האוטומטי ורק לאחר מתן אישור מתבצעת ההזמנה. קוד הקופון יעיד על הארכת התוקף של הרישיון שלך לשנה נוספת ממועד התפוגה הנכחי. לא קיבלת את המייל? כדאי לשלוח לנו פניה לבדיקה.

שאלות ותשובות

  • יש לי רישיון ויריי לסקצ'אפ בתוקף לעוד 9 חודשים, כדאי לי לחדש עכשיו? כן! מאוד. כך אפשר לקבל יותר זמן עם תוכנית Premium במחיר של חידוש ויריי לסקצ'אפ. חידוש עם קוד קופון ללקוחות קיימים בלבד.
  • הרישיון שלי פג תוקף לפני מספר ימים, מה האופציות שלי? במקרה כזה יש לרכוש רישיון חדש במסגרת תכנית Solo לרישיון נעול לעמדה אחת או לתוכנית Premium עם רישיון צף והרבה מוצרים אחרים בחבילה.
  • ברשותי רישיון ויריי לסקצ'אפ קבוע לגרסה 5 איך עובד שדרוג עכשיו שאין רישוי קבוע? ובכן, אם יש לך רישוי קבוע תמיד ניתן לשדרגו עם ואוצ'ר חד פעמי לשנה הראשונה בהנחה של 40% למנוי שנתי חדש והרישיון הישן נשאר שלך ללא כל שינוי. כל הפרטים כאן.
  • יש לי סקצ'אפ ישן עם ויריי Next\3 מה האופציה הכי טובה עבורי להתקדם לגרסאות החדשות ביותר? אז מבחינת רישיון סקצ'אפ כדאי לבצע המרה לרישיון במסגרת מבצע מוגבל בזמן או לרכוש רישיון שנתי חדש שמקנה שימוש בגרסה העדכנית ביותר של סקצ'אפ. מבחינת ויריי אפשר לנצל ואוצ'ר חד פעמי ולקבל הנחה של עשרות אחוזים ברכישת רישיון שנתי חדש.
  • יש לי רישיון קבוע של V-Ray 5 for SketchUp ואני רוצה לשדרג לגרסה 6 קבוע, כיצד? רק ללקוחות קיימים יש עדיין אופציה לשדרוג רישיון קבוע Perpetual ישן לחדש בגרסה 6. כל מסלולי השדרוג לרישיון הקבוע מופיעים ממש כאן.
  • שאלתך לא מופיעה? בואו נדבר על זה.
0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *