ללמוד בלי גבולות, להשיג תוצאות ולהיות מוכנים לעולם הגדול

מדיניות החינוך החדשה שלנו נועדה לענות על הצרכים השונים של מוסדות לימוד, סטודנטים וסגל. חבילות הרישיונות האקדמיים לסטודנטים ולמוסדות מיועדות למטרות אקדמיות וללוות תהליכי מחקר אקדמיים בסיוע של מיטב הטכנולוגיות שמציעים יצרני התוכנה.

רישיון סטודנט

מיועד לסטודנט במוסד אקדמי מוכר. מותנה בהצגת תעודה שהונפקה מטעם המוסד בתוקף לשנת הלימודים הנוכחית. הרישיון מיועד לתקופה של שנה אחת בלבד, כאשר במהלך תקופה זו יהיה זכאי בעל הרישיון לשדרוגי תוכנה בחינם. עלות רישיון אקדמי מגלמת הנחה משמעותית מהעלות המסחרית של הרישיון הנרכש. רישיון אקדמי ניתן ללא עלות לחברי סגל ומרצים אשר נדרשים להמציא אישור העסקה בתוקף.

יש לצרף תעודה עדכנית לשנת הלימודים הנוכחית אשר הונפקה מטעם המוסד לכתובת המייל במעמד ההזמנה;

V-Ray Education

ויריי למחקר ואקדמיה

49.16 ₪

לחודש
עלות שנתית 590 ₪
המחיר כולל מע"מ

רישיון צף מתאים להתקנה על כל מחשב

רישיון שנתי

גישה לכל אפליקציות ויריי*

כולל תמיכה טכנית שוטפת

כולל עדכוני תוכנה ושדרוגי גרסה

גישה חופשית לספריית המשאבים Chaos Cosmos

* אפליקציות ויריי כלולות בחבילה: V-Ray for SketchUp / 3ds Max / Maya / Revit / Rhino / Cinema 4D / Houdini / Unreal / Nuke
כולל: Chaos Phoenix / Chaos Player / Chaos Scans / Chaos Vantage

המחיר כולל מע"מ ומתייחס לעמדה בודדת.
רישיונות חדשים מנופקים באמצעות Online Licensing.
יש לקרוא דרישות מערכת בטרם רכישה.

רישיון מוסדי

מוסד אקדמי אשר מציע לימודים לתואר זכאי ברכישת רישיון אקדמי. נכללות בזכאות אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים ובתי-ספר טכניים.

חבילת הרישיון האקדמי יכולה לשמש למטרות חינוכיות ומחקר בלבד ואינה ניתנת להעברה. קבלת אישור לרישיון מוסדי, מותנית בהצגת הוכחה למעמד האקדמי של המוסד המגיש לאישור ועמידה בקווי היסוד.

ניתן לקבל הנחה בעלויות הרישיון האקדמי עבור רכישת יותר מפלטפורמה אחת של מוצר ויריי. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף על הרישוי, כמויות מינימום ואפשרויות מותאמות נוספות.

רישיון אקדמי מוצע לתקופה של שנה או שלוש שנים כאשר במהלך תקופה זו יהיה המוסד זכאי לכל עדכוני התוכנה ללא עלות.

יש למלא את טופס ההזמנה ונציג ישוב אליכם בהקדם.

תכנית הזנק לבוגרים

ברכות על סיום הלימודים! סטודנטים אשר מסיימים מסלול לימודי זכאים להנחה של 30% ברכישת הרישיון המסחרי הראשון!

ההנחה מיועדת לשימוש פעם אחת לכל סטודנט.ית אשר סיימו לימודים עם רישיון אקדמי פעיל או שפג במהלך 6 החודשים האחרונים.

למימוש ההנחה יש להגיש את הטופס הבא ונציג יחזור אליך עם הפרטים:

שלחו לנו מייל

תהליך הזמנת רישיון אקדמי

 • פנייה מהאתר

  שלחו לנו פנייה מפורטת מהאתר בפירוט המקסימלי

  *תהליך ההזמנה תקף עבור מוצרי ויריי בלבד;
 • מענה לפנייה

  נציג מטעמנו יצור אתכם קשר לגבי אישור ותיקוף מעמדכם כמוסד אקדמי או כסטודנט או חבר סגל עבור זכאות לרישיון אקדמי

 • רכישת רישיון

  לאחר קבלת אישור חד-פעמי לרכישה ניתן לרכוש רישיון אקדמי בהתאם למעמדכם (סטודנט, חבר סגל או מוסד לימודים).

  לאחר רכישה ישלח אליכם הרישיון באמצעות הדואר או במייל אישור.

 • חידוש

  כל רישיון אקדמי תקף לשנה אחת בלבד. בתום תקופת הרישיון ניתן לחדש בתשלום לשנה נוספת בהצגת תעודה עדכנית לשנת הלימודים הנכחית. לבעלי התקן דונגל USB, החידוש מתבצע על בסיס הדונגל הקיים ואין צורך לרכוש דונגל נוסף. אנו ממליצים בחום לעבור לרישוי אונליין במקום רישוי מבוסס דונגל – לפרטים נוספים צרו עמנו קשר.

 • ספרות מקצועית

  ניתן להשיג אצלנו ספרי לימוד וחומרי הדרכה עבור מוצרים ספציפיים. ניתן לפנות אלינו בכל עת עם בקשות מיוחדות לחומרי הדרכה, בניית סילבוס וייעוץ.

שאלות נפוצות

בפירוש לא. אנו מעודדים שימוש ברישיונות אקדמיים מאחר ואלו רישיונות המיועדים למטרת מחקר או לימוד אשר מוצעים בעלות מופחתת מאשר רישיון מסחרי.

במסגרת הסכם השימוש, עליכם להסכים לשימוש באמות מידה אתיות. במידה וברצונכם לבצע שימוש מסחרי למטרת רווח, יש לרכוש רישיון מסחרי בלבד שאינו מוגבל לתקופת זמן.

לא. הרישיון המוסדי או רישיון לסטודנט או מרצה הינם רישיונות זהים לחלוטין לגרסה המלאה והמסחרית שלהם. לא קיימות הגבלות או סימני מים להדמיה. ההגבלה היחידה הינה במטרת השימוש להדמיה. אין לבצע שום שימוש אקדמי למטרות מסחריות ו/או רווח.

מוסדות זכאים הינם אוניברסיטאות כדוגמת הטכניון, אונ' ת"א, אונ' חיפה וכד'. עוד זכאים אוניבסיטאות ציבוריות ופרטיות, מכללות, מכללות זוטרות, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים, בתי-ספר טכניים ובוני קריירה.

בכל פניה יש לכתוב תיאור קצר של אופי המוסד, אילו תארים הוא מעניק, מי קהל היעד ולהוכיח הכרה אקדמית. כל הבקשות מובאות לאישור וההחלטה הסופית לזכאות שמורה בלעדית לחברת האם Chaos Group ולמשווקת V-Ray Israel.

יש להעביר אלינו פנייה דרך דף זה ליצירת קשר ולהכין מסמכים המעידים אודות המעמד האקדמי של המוסד.

מוסדות: לאחר פנייה דרך האתר מתבצע סינון ראשוני. אם המוסד זכאי תשלח על כך הודעת אישור וזכאות להמשך טיפול ברכישת הרישיון. אם מתעורר הצורך בבירור נוסף, אנו ניצור קשר עם איש הקשר במוסד להבהרות נוספות.

סטודנטים: אם הנכם עומדים בדרישות סף למעמד אקדמי, תקבלו אישור במייל והמשך טיפול על-ידי נציג. במידה ונזדקק למידע נוסף אודות המוסד, ניצור קשר להמשך טיפול.

במידה והמוסד עדיין לא הנפיק עבורך תעודת סטודנט או תקף את התעודה שברשותך לשנה"ל הבאה, ניתן לשלוח אלינו אישור הרשמה או אישור היותך סטודנט\ית מן המניין חתום על-ידי המזכירות של המוסד שלך.

כן, עמותות ומלכ"ר, מוסדות ללא כוונת רווח זכאים ברכישת רישיון אקדמי.

במידה והמוסד לא קיבל אישור לזכאות ברכישת רישיון אקדמי עומדות בפניו אופציות נוספות להפעלת מרכז הדרכה. יש לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף אודות הצטרפות כמרכז הדרכה.

אנחנו פה לכל עזרה וסיוע

בואו נדבר

4 + 3 = ?

V-Ray Israel הינה השותפה הבלעדית של חברת Chaos יצרנית מנוע הרנדר ויריי בישראל