רישיון שנתי
SketchUp Pro
רישיון שנתי
SketchUp Pro + V-Ray
🟢 רישיון מסחרי מלא🟢 רישיון מסחרי מלא
🟢כולל תוכנת Layout🟢כולל תוכנת Layout
🟡לא כולל מנוע הדמיה*🟢 כולל את כל מנועי V-Ray**
🟡תמיכה טכנית ועדכוני תוכנה SketchUp בלבד🟢תמיכה טכנית ועדכוני תוכנה SketchUp + V-Ray
🟡לא כולל מאגר מודלים Chaos Cosmos🟢כולל מאגר מודלים וחומרים Chaos Cosmos
1,550 ₪3,190 ₪

*רישיון SketchUp שייך למשתמש יחיד ומוקצה לאדם אחד רשום, ואין להעבירו או לחלוק אותו עם אחרים; הרישיון מקנה שנת תמיכה תפעולית בכל הקשור לרישוי והתקנה. במהלך תקופה זו, הרישיון יהיה מעודכן לגרסה האחרונה ביותר ולשיפורים ולעדכונים המשתחררים מעת לעת. תמיכה טכנית ושדרוגי גרסאות זמינים ברכישה נפרדת; המחירים השנתיים עבור תחזוקה בפועל עשויים להשתנות בהתאם למועד הרכישה ולהנחיות היצרן; לא ניתן לרכוש SketchUp Studio; לאחר תאריך ה-4 בנובמבר 2020 לא יהיה ניתן לרכוש רישיון קלאסי (קבוע) ולא יהיה ניתן לשדרג רישוי קלאסי\קבוע;
**רישיון V-Ray כולל עדכוני תוכנה במשך תקופת הרישיון שנבחרה ומקנה שימוש בכל אפליקציות ויריי הכלולות במסלול המנוי; רישיון V-Ray הינו רישיון נעול לעמדה בודדת במסלול Solo; רישיון צף הניתן להתקנה על מספר מחשבים ברכישת מנוי Premium בלבד וניתן לרכישה בתוספת תשלום מול נציג מכירות בלבד; רכישת באנדל עם הנחה מקנה רישיון V-Ray במסלול Solo בלבד; רישיונות חדשים מונפקים בשיטת רישוי אונליין Online Licensing בלבד; יש לקרוא בעיון דרישות מערכת בטרם רכישה;
המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע"מ;

הורידו SketchUp Pro ניסיון ל-30 יום בחינם

ניתן לרכוש את צמד התוכנות במסגרת חבילת הבאנדל הפופולרית אשר כוללת:
רישיון סקצ'אפ פרו מסחרי שנתי + עדכוני תוכנה לשנה מתנה + תמיכת פרימיום לשנה
רישיון ויריי לסקצ'אפ מסחרי שנתי + עדכוני תוכנה לכל תקופת הגרסה שנרכשה
+ הנחה לקורס ויריי בשווי מאות שקלים!

עם ידע ותוכנה מגיעים רחוק!

הגרסה החינמית SketchUp Make מיועדת לשימוש שאינו מסחרי, למטרות שאינן מטרתן רווח כספי ואילו רישיון SketchUp Pro מיועד לשימוש מסחרי (למטרות רווח).
בגרסת SketchUp Pro ניתן לייבא או לייצא קבצי CAD כולל ייבוא קבצי AutoCad וייצוא מגוון פורמטים להדפסה תלת ממדית או לתוכנות אחרות וזו הגרסה שאיתה יש להשתמש במידה ומדובר על פרויקט מסחרי.

צפו בהבדלים

לא. עד נובמבר 2020 רישיון סקצ'אפ פרו מסחרי ״קלאסי״ היה זמין לרכישה ואינו קצוב לתקופה. רישיון קלאסי זמין לכל החיים וכולל עדכוני תוכנה לתקופה מוגבלת בהתאם להנחיות היצרן בעת הרכישה.
רישיון קלאסי כבר לא ניתן לרכישה כרישיון חדש אלא כשדרוג מרישיון קלאסי ישן לשנתי בלבד.

כיום, רישיון סקצ׳אפ אשר נרכש כמנוי תקופתי יהיה זכאי לעדכוני תוכנה שוטפים במסגרת המנוי.

רכישת רישיון SketchUp Pro >>>

ברכישת רישיון סקצ׳אפ כל לקוח זכאי לתקופה של 365 ימים (שנה) של שדרוגי תוכנה ועדכונים ללא תשלום, רישיון להפעלת תוכנות Layout להעמדה גרפית של מודלים תלת ממדיים שנוצרו בסקצ'אפ וכן אפליקציות חיצוניות – בהתאם לרישיון שנרכש.

רישיון SketchUp שנתי ניתן להתקנה על עד שני מחשבים. ההפעלה של הרישיון מבצעת על-ידי התחברות עם מייל וסיסמה. רישיון V-Ray במסלול באנדל תוכנות מקנה את מנוי Solo של ויריי איתו כל אפליקציות ויריי הקיימות ברישיון שנתי עם אפשרות להתקנה על מחשב בודד, ההמלצה שלנו להתקין על המחשב החזק.

ניתן לנייד רישיון לאחר התקנה \ הפעלה על-ידי ניתוק באמצעות Sign out.

שלחו לנו פניה להורדת גרסת ניסיון ממש מכאן ונסייע לכם להשיג גרסת ניסיון ל-30 יום מלאה לחלוטין כדי שתוכלו לבחון את המוצר מקרוב.

הרישיון שלך יסופק אלקטרונית באמצעות מייל והוראות התקנה פשוטות מאוד בתוך 72 שעות מרגע הרכישה בימי עסקים בלבד. אנו משתדלים לספק רישוי במהירות האפשרית ולרוב נמסר באותו יום עסקים.

רוצים לדבר על סקצ’אפ?

השאירו פרטיכם ונחזור אליכם