אנחנו שמחים להודיע על שדרוג משמעותי בשיטת הרישוי של מוצרי כאוס גרופ ויריי!

במשך 16 השנים האחרונות השתמשנו בשיטת הרישוי מבוסס חומרה – הדונגל כשיטת הגנה ראשונית למוצרי ויריי. רישיון דונגל הינו סוג הגנה ישן אשר הגן על הרישיון על-ידי אחסונו באופן מקומי על רכיב חומרה הדומה לדיסק און קי אשר מחובר למחשב ומספק לויריי את היכולת לטעון את הרישיון ללא צורך בחיבור אינטרנט.

דונגל ויריי USB

Dongle V-Ray

בשנתיים האחרונות הוספנו את מערכת הרישוי המקוונת (OLS). במהלך תקופה זו, אספנו הרבה משוב מהמשתמשים על שיטות הרישוי שלנו ולאחר ניתוח מפורט, החלטנו להוציא בהדרגה את הדונגלים משירות פעיל. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להבטיח מעבר חלק וקל לכל הלקוחות והשותפים.

רישיון אונליין הוא רישיון פשוט, מאובטח ומתקדם אשר מצריך חיבור אינטרנט פעיל לצורך הפעלת ויריי ושימוש בתכונת הרישיון הצף של ויריי והוא השיטה המומלצת על-ידי צוות ויריי העולמי וצוות ויריי ישראל.

כיצד מבצעים את המעבר?

ישנם מספר שלבים פשוטים שניתן לעשות בשירות עצמי כדי להעביר באופן חד פעמי את כלל הרישיונות שלכם לשירותי הענן באונליין של כאוס גרופ. יש לקרוא בעיון את דרישות המערכת בטרם תחילת התהליך. פעולת המיגרציה לאונליין היא פעולה חד פעמית וחד צדדית ולא ניתן לשחזר לרישיון דונגל לאחר השלמת תהליך המיגרציה.

הפעולות שיש לבצע הינן:

  1. ניגשים למחשב שאליו מחובר הדונגל.
  2. מוודאים כי היישום V-Ray מותקן על המחשב (כל יישום V-Ray תקין).
  3. ניגשים לדפדפן (עדיפות לכרום) > מקישים בשורת הכתובת: localhost:30304
  4. בעמוד שייפתח יופיע ממשק הרישיונות הכללי. במידה והדונגל מחובר למחשב, לצד המילה DONGLE מופיע ריבוע ירוק. יש להקיש על המילה DONGLE ולהקיש על TRANSFER.
  5. במסך הבא יש להקיש את שם המשתמש שלכם באתר Chaosgroup.com בתיבת המיועדת ולהקיש על TRANSFER ולהמתין עד סיום התהליך.
  6. הצלחה! הרישיון שלך עבר לאונליין וניתן לטעינה מכל מחשב אשר מחובר לאינטרנט.

בכל שלב ניתן ליצור עמנו קשר לתיאום סשן שליטה מרחוק לצורך סיוע בביצוע תהליך המיגרציה. במידה ויש לכם מנוי תמיכה בתוקף התהליך יבוצע על-ידי טכנאי מחשבים ללא עלות. במידה ואין לכם מנוי שירות ותמיכה ניתן להיעזר בתמיכה הטכנית שלנו ללא עלות או לרכוש מנוי שנתי ולהנות ממעטפת שירות משלימה למוצר שברשותכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *