Total Chaos Event Logo

מאות משתתפים מכל העולם התכנסו לאירוע השנה TOTAL CHAOS שהתקיים בסוף-השבוע האחרון. באירוע, אשר היה לכנס הבינלאומי הראשון של חברת Chaos Group, יצרנית מנוע הרנדר ויריי ונחשב להצלחה גדולה בקרב המארגנים וכמובן המשתתפים. צוות V-Ray Israel נכח באירוע ואנחנו כאן כדי לדווח לכם את כל המידע!

האירוע התקיים בעיר הבירה סופיה, בולגריה בכמה בניינים הנמצאים בפארק החדיש Sofia Tech Park. האירוע נפתח בליווי זוג מייסדי חברת Chaos Group: פיטר מיטב Peter Mitev ויוצר ויריי Vladimir (Vlado) Koylazov מול מאות משתתפים ודיברו על הימים הראשונים של מיסוד החברה והמוצר הראשון Phoenix FD וויריי וכן על העתיד של עולם ה-CG.

החדשות המרגשות ביותר סביב אירוע TOTAL CHAOS היתה ההכרזה על השחרור הצפוי של גרסת הדור הרביעי של ויריי, גרסת V-Ray Next for 3ds Max אשר מתוכננת להשתחרר במהלך השבוע לאחר הכנס. ויריי גרסת הדור הרביעי – ויריי נקסט, מציגה גישה חדשנית להדמיה והפקה, תכונות חדשות, התייעלות ברמת הקוד ופיצ'רים נדרשים ושורת שיפורים אשר יקלו על אמן ההדמיה ליצור את העבודה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר – באמצעות פתרון ההדמיה המוביל בתעשייה.

בהמשך הכנס שנמשך יומיים שלמים לקהל הרחב עלו על הבמה מייסדי חברת Render Legion יצרנית מנוע הרנדר קורונה Corona Renderer וסיכמו את שיתוף הפעולה בשנה האחרונה עם חברת Chaos Group לאחר שזו רכשה בשנה האחרונה את מנוע הרנדר Corona והמשיכה במשך הזמן לפתח את המנוע באמצעות יכולותיה של חברת תוכנה גדולה. צוותי הפיתוח עבדו יחד כדי ליצור סנכרון מושלם בין שני המנועים, כאשר כעת אמן ההדמיה יוכל לבצע המרה של סצנות בלחיצת כפתור ולרנדר במקביל סצנה ולהשוות תוצאות בין ויריי לקורונה, כולל תמיכה בהגדרות, חומרים ושיידרים מתקדמים. בהמשך נסקרו תכונות חדשות אשר הולכות להשתחרר עם גרסת הדור השני Corona 2.

NVIDIA היתה אחת מהחברות התומכות של האירוע והכריזו על טכנולוגיות חדשות של כוח ה-CG העתידי, כגון ניקוי הרעש החכם שפועל באמצעות AI, אינטליגנציה מלאכותית לייעול התהליך החשוב, רנדר בזמן אמת באיכות פרודקשן, רנדר בענן ועוד.

בהמשך נסקרו תכונות V-Ray Cloud שבעתיד יאפשרו לכל משתמש לרנדר סצנות כבדות מאוד בדקות בודדות, עם שלל אפשרויות חדשות המתאפשרות בזכות יכולות המחשוב של Google Cloud.

כמו כן IKEA הציגה את האינטגרציה של ויריי בתהליך העבודה שלהם, החל מתכנון והדמיה ועד להפקת הקטלוג השנתי המלא של קולקציית המוצרים המתחדשת של איקאה.

במקביל לאירוע המרכזי נערכה סדנת מאסטרים V-Ray Masters להכשרת V-Ray Mentors. במסגרת ההכשרה המרוכזת של חברת Chaos Group הוכרז המחזור הראשון של אקדמיה חדשה ללימודי והכשרת אמני הדמיה V-Ray Academy. מסיימי המחזור הראשון הוכרזו חגיגית כ-V-Ray Mentors. גאים ומתרגשים להודיע שבין הבוגרים נמנה גם אמן ההדמיה הישראלי בר סופר אשר ניגש בהצלחה וכעת הינו V-Ray Mentor משלנו! ניתן ליצור קשר עם בר – כאן.

רוצים להיות מנטורים? צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.

אם נסכם את האירוע על כל ההכזרות האחרונות, החידושים, השירותים והיכולות החדשות ניתן לומר שכדאי לחשב מסלול מחדש. הגישה החדשה שמציעה ויריי נקסט בדור הרביעי, תוביל אמני הדמיה ל Workflow מהיר וממוקד יותר. אמן ההדמיה הבודד או פרילאנסרים יוכלו כעת להרחיב יכולות טכניות וקריאייטיביות, כאשר סטודיו להפקות ואנימציה יוכל להרחיב יכולות באופן משמעותי ולגלות רובד חדש של אמנות הדמיה בהיקפים גדולים מאוד.

התפתחות טכנולוגית תכופה, בעיקר לאור קוד שמתייעל עם הזמן, מצריכה אותנו – אמני הדמיה ובעלי סטודיו להפקות, להיות עם היד על הדופק. בתעשייה דינאמית מאוד שכזו, אנחנו צריכים להצטייד בכל הכלים והידע כדי לשמור על רמה מקצועית ויעילות גבוהה כדי להפיק את התועלת המרבית מהכלים הנכונים בזמן הקצר ביותר.

כיום יותר מתמיד מוצעת גישה צרכנית מותאמת, נגישה וגמישה שמקלה על היכולת של אמנים יחידים ובעלי סטודיו וחברות להפקה להצטייד ברישיונות תוכנה ולהרחיב את ארסנל התוכנה באמצעות היכולות המוכחות של מנוע הרנדר V-Ray.

רוצים לקבל מידע מוקדם על האירוע הבא של חברת Chaos Group אשר ייערך בשנה הבאה? צרו עמנו קשר בטופס יצירת הקשר ואנו נעדכן אתכם בכל החדשות לפני כולם!

היו מעודכנים לקראת האירוע הבא...

Total Chaos Event Logo