מודו 901 מצטרפת רשמית למשפחת ויריי ישראל ובכך מרחיבה את ארסנל הכלים המצוין שיש לנו להציע לכם.

MODO 901 מאפשרת לך לקחת על עצמך פרויקטים מאתגרים יותר מאי פעם. עם תכונות חדשות ורבות עוצמה בכל תחום עשייה: מידול, טיקסטור, אנימציה, עיבוד לרנדר, שלא לדבר על ביצועי קצה, אפשרויות שילוב חדשות וכלי עריכה מתקדמים. מודו 901 היא העדכון המשמעותי ביותר של התוכנה ואתם יכולים רק להנות בעשייה!

כשזה מגיע למידול ופיסול למודו 901 יש כמה אסים בשרוול. עכשיו באמצעות שילוב קומפוננט MeshFusion במודו 901 אשר מבטל את הצורך במהלכי עבודה פעולות בוליאניות מורכבות ומתסכלות, תכונה שמקלה משמעותית לייצר מודלים באיכות גבוהה באופן עקבי.

עם MODO 901, להשיג את המראה רצוי כעת קל יותר מאי פעם. עם חומר BRDF מבוסס פיזי חדש, המומלץ על ידי אולפנים כמו דיסני, הופך למשכנע ביותר: שיפורי כלי צביעה, תגובות מהירות לשינויים, איכות משיכות מכחול ועוד איתם אמן ההדמיה יכול להביא את הכישורים האמנותיים שלך לתהליך טיקסטור חלק ואינטואיטיבי. עובדים עם גרפיקה וקטורית? מצוין, כי במודו 901 פרושות בפניכם אפשרויות חדשות לגמרי להפוך את העיצובים הדו-ממדיים לתלת-ממדיים כמסגרת למידול או כטקסטורות לגיאומטריה קיימת.

במודו 901 תוכלו ליצור מודלים ברמה גבוהה, ברמת פירוט חסרת מעצורים, בפייפליין עוצמתי, מהיר, חזק וכזה שמנצל באופן מיטבי את מאשבי החומרה שברשותכם.

לחצו כאן למידע נוסף אודות מודו, מחירים ורכישת רישיון ועוד:

MeshFusion for MODO – בחינם משולב במודו 901 או בעלות נוספות עבור משתמשי מודו 701 /801