ללמוד בלי גבולות, להשיג תוצאות ולהיות מוכנים לעולם הגדול

מדיניות החינוך החדשה שלנו נועדה לענות על הצרכים השונים של מוסדות לימוד, סטודנטים וסגל. חבילות הרישיונות האקדמיים לסטודנטים ולמוסדות מיועדות למטרות אקדמיות וללוות תהליכי מחקר אקדמיים בסיוע של מיטב הטכנולוגיות שמציעים יצרני התוכנה.

רישיון סטודנט

מיועד לסטודנט בודד במוסד אקדמי מוכר לצורכי לימודים, מחקר ואקדמיה בלבד. מותנה באישור תעודה שהונפקה מטעם המוסד בתוקף לשנת הלימודים הנוכחית. רישיונות אקדמיים מונפקים לשנה אחת בלבד וכוללים עדכוני תוכנה ללא עלות למשך תקופת הרישיון.

V-Ray Education

ויריי למחקר ואקדמיה

699 ₪

המחיר כולל מע"מ

רישיון צף מתאים להתקנה על כל מחשב
רישיון שנתי לשימוש שאינו מסחרי
גישה לכל אפליקציות ויריי*
כולל תמיכה טכנית שוטפת
כולל עדכוני תוכנה ושדרוגי גרסה
גישה חופשית לספריית המשאבים Chaos Cosmos

* אפליקציות ויריי כלולות בחבילה: V-Ray for SketchUp / 3ds Max / Maya / Revit / Rhino / Cinema 4D / Houdini / Unreal / Nuke
כולל: Chaos Phoenix / Chaos Player / Chaos Scans / Chaos Vantage

המחיר כולל מע"מ ומתייחס לעמדה בודדת; רישיונות חדשים מנופקים באמצעות Online Licensing; יש לקרוא דרישות מערכת בטרם רכישה;

רישיון מרצה

מיועד למרצה או חבר סגל בודד במוסד אקדמי מוכר לצורכי לימודים, מחקר ואקדמיה בלבד. מותנה באישור תעודת סגל, אישור העסקה או תלוש משכורת שהונפקו מטעם המוסד בתוקף לשנת הלימודים הנוכחית. רישיונות אקדמיים מונפקים לשנה אחת בלבד וכוללים עדכוני תוכנה ללא עלות למשך תקופת הרישיון.

V-Ray Education

ויריי לסגל אקדמי

0 ₪

חינם למרצים!

רישיון צף מתאים להתקנה על כל מחשב
רישיון שנתי לשימוש שאינו מסחרי
גישה לכל אפליקציות ויריי*
כולל תמיכה טכנית שוטפת
כולל עדכוני תוכנה ושדרוגי גרסה
גישה חופשית לספריית המשאבים Chaos Cosmos

* אפליקציות ויריי כלולות בחבילה: V-Ray for SketchUp / 3ds Max / Maya / Revit / Rhino / Cinema 4D / Houdini / Unreal / Nuke
כולל: Chaos Phoenix / Chaos Player / Chaos Scans / Chaos Vantage

הרישיון בחינם למרצים
רישיונות חדשים מנופקים באמצעות Online Licensing ודורשים חיבור אינטרנטי רציף; יש לקרוא דרישות מערכת בטרם רכישה;

תכנית הזנק לבוגרים

ברכות על סיום הלימודים! סטודנטים אשר מסיימים מסלול לימודי זכאים להנחה של 30% ברכישת הרישיון המסחרי הראשון! 

ההנחה מיועדת לשימוש פעם אחת לכל סטודנט.ית אשר סיימו לימודים עם רישיון אקדמי פעיל או שפג במהלך 6 החודשים האחרונים.

למימוש ההנחה יש להגיש את הטופס הבא ונציג יחזור אליך עם הפרטים:

מחשב לכל סטודנט

ויריי הוא תוסף הדמיה אשר דורש כוח מחשוב מאוד חזק ועל כן מערכות מחשב שנרכשות על ידי סטודנטים מרנדרים הן מערכות מורכבות, יקרות ועוצמתיות. לדעת כיצד לבחור מחשב היא אבן דרך חשובה.

רישיון מוסדי

מוסד אקדמי אשר מציע לימודים לתואר זכאי ברכישת רישיון אקדמי. נכללות בזכאות אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים ובתי-ספר טכניים.

חבילת הרישיון האקדמי יכולה לשמש למטרות חינוכיות ומחקר בלבד ואינה ניתנת להעברה. קבלת אישור לרישיון מוסדי, מותנית בהצגת הוכחה למעמד האקדמי של המוסד המגיש לאישור ועמידה בקווי היסוד.

רישיון אקדמי מוצע לתקופה של שנה או שלוש שנים כאשר במהלך תקופה זו יהיה המוסד זכאי לכל עדכוני התוכנה ללא עלות.

יש למלא את טופס ההזמנה ונציג ישוב אליכם בהקדם.

שלחו לנו מייל

שאלות נפוצות

בפירוש לא. אנו מעודדים שימוש ברישיונות אקדמיים מאחר ואלו רישיונות המיועדים למטרת מחקר או לימוד אשר מוצעים בעלות מופחתת מאשר רישיון מסחרי.

במסגרת הסכם השימוש, עליכם להסכים לשימוש באמות מידה אתיות. במידה וברצונכם לבצע שימוש מסחרי למטרת רווח, יש לרכוש רישיון מסחרי בלבד שאינו מוגבל לתקופת זמן.

לא. הרישיון המוסדי או רישיון לסטודנט או מרצה הינם רישיונות זהים לחלוטין לגרסה המלאה והמסחרית שלהם. לא קיימות הגבלות או סימני מים להדמיה. ההגבלה היחידה הינה במטרת השימוש להדמיה. אין לבצע שום שימוש אקדמי למטרות מסחריות ו/או רווח.

מוסדות זכאים הינם אוניברסיטאות כדוגמת הטכניון, אונ' ת"א, אונ' חיפה וכד'. עוד זכאים אוניבסיטאות ציבוריות ופרטיות, מכללות, מכללות זוטרות, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים, בתי-ספר טכניים ובוני קריירה.

בכל פניה יש לכתוב תיאור קצר של אופי המוסד, אילו תארים הוא מעניק, מי קהל היעד ולהוכיח הכרה אקדמית. כל הבקשות מובאות לאישור וההחלטה הסופית לזכאות שמורה בלעדית לחברת האם Chaos Group ולמשווקת V-Ray Israel.

יש להעביר אלינו פנייה דרך דף זה ליצירת קשר ולהכין מסמכים המעידים אודות המעמד האקדמי של המוסד.

מוסדות: לאחר פנייה דרך האתר מתבצע סינון ראשוני. אם המוסד זכאי תשלח על כך הודעת אישור וזכאות להמשך טיפול ברכישת הרישיון. אם מתעורר הצורך בבירור נוסף, אנו ניצור קשר עם איש הקשר במוסד להבהרות נוספות.

סטודנטים: אם הנכם עומדים בדרישות סף למעמד אקדמי, תקבלו אישור במייל והמשך טיפול על-ידי נציג. במידה ונזדקק למידע נוסף אודות המוסד, ניצור קשר להמשך טיפול.

במידה והמוסד עדיין לא הנפיק עבורך תעודת סטודנט או תקף את התעודה שברשותך לשנה"ל הבאה, ניתן לשלוח אלינו אישור הרשמה או אישור היותך סטודנט\ית מן המניין חתום על-ידי המזכירות של המוסד שלך.

כן, עמותות ומלכ"ר, מוסדות ללא כוונת רווח זכאים ברכישת רישיון אקדמי.

במידה והמוסד לא קיבל אישור לזכאות ברכישת רישיון אקדמי עומדות בפניו אופציות נוספות להפעלת מרכז הדרכה. יש לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף אודות הצטרפות כמרכז הדרכה.

אנחנו פה לכל עזרה וסיוע

בואו נדבר

1 + 1 = ?

V-Ray Israel הינה השותפה הבלעדית של חברת Chaos יצרנית מנוע הרנדר ויריי בישראל