מדיניות החינוך שלנו נועדה לענות על הצרכים השונים של מוסדות לימוד, סטודנטים וסגל אקדמי. חבילת הרישיון האקדמי יכולה לשמש למטרות אקדמיות, לימוד ומחקר בלבד ולא לשימוש מסחרי או למטרות רווח. כל רישיון אקדמי מאושר פרטנית ותקף לשנה אחת בלבד.

רישיון סטודנט / סגל אקדמי EDU

מיועד לסטודנט, מרצה או חבר סגל במוסד אקדמי מוכר. מותנה בהצגת תעודה שהונפקה מטעם המוסד בתוקף לשנת הלימודים הנוכחית. חברי סגל ומרצים נדרשים להמציא אישור העסקה בתוקף.

שלחו לנו מייל

רישיון מוסדי INS

כל מוסד אקדמי אשר מציע לימודים לתואר זכאי ברכישת רישיון אקדמי. נכללות בזכאות אוניברסיטאות ציבוריות ופרטיות, מכללות, מכללות זוטרות, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים, בתי-ספר טכניים ובוני קריירה.
חבילת הרישיון האקדמי יכולה לשמש למטרות חינוכיות ומחקר בלבד ואינה ניתנת להעברה. קבלת אישור לרישיון מוסדי, מותנית בהצגת הוכחה למעמד האקדמי של המוסד המגיש לאישור החברה.
ניתן לקבל הנחה בעלויות הרישיון האקדמי עבור רכישת יותר מפלטפורמה אחת של מוצר ויריי. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף על הרישוי, כמויות מינימום ואפשרויות מותאמות נוספות.

שלחו לנו מייל
 • פנייה מהאתר

  שלחו לנו פנייה מפורטת מהאתר בפירוט המקסימלי

  *תהליך ההזמנה תקף עבור מוצרי ויריי בלבד;
 • מענה לפנייה

  נציג מטעמנו יצור אתכם קשר לגבי אישור ותיקוף מעמדכם כמוסד אקדמי או כסטודנט או חבר סגל עבור זכאות לרישיון אקדמי

 • רכישת רישיון

  לאחר קבלת אישור חד-פעמי לרכישה ניתן לרכוש רישיון אקדמי בהתאם למעמדכם (סטודנט, חבר סגל או מוסד לימודים).

  לאחר רכישה ישלח אליכם הרישיון באמצעות הדואר או במייל אישור.

 • חידוש

  כל רישיון אקדמי תקף לשנה אחת בלבד. בתום תקופת הרישיון ניתן לחדש בתשלום לשנה נוספת בהצגת תעודה עדכנית לשנת הלימודים הנכחית. לבעלי התקן דונגל USB, החידוש מתבצע על בסיס הדונגל הקיים ואין צורך לרכוש דונגל נוסף.

 • ספרות מקצועית

  ניתן להשיג אצלנו ספרי לימוד וחומרי הדרכה עבור מוצרים ספציפיים. ניתן לפנות אלינו בכל עת עם בקשות מיוחדות לחומרי הדרכה, בניית סילבוס וייעוץ.

תהליך ההזמנה

שאלות נפוצות

רכשתי רישיון אקדמי לשנה. האם אוכל לבצע הדמיות למטרות רווח?

בפירוש לא. אנו מעודדים שימוש ברישיונות אקדמיים מאחר ואלו רישיונות המיועדים למטרת מחקר או לימוד אשר מוצעים בעלות מופחתת מאשר רישיון מסחרי.

במסגרת הסכם השימוש, עליכם להסכים לשימוש באמות מידה אתיות. במידה וברצונכם לבצע שימוש מסחרי למטרת רווח, יש לרכוש רישיון מסחרי בלבד שאינו מוגבל לתקופת זמן.

אילו מוסדות נחשבים לזכאים ברכישת רישיון אקדמי?

מוסדות זכאים הינם אוניברסיטאות כדוגמת הטכניון, אונ' ת"א, אונ' חיפה וכד'.

עוד זכאים אוניבסיטאות ציבוריות ופרטיות, מכללות, מכללות זוטרות, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים, בתי-ספר טכניים ובוני קריירה.

כיצד אדע האם המוסד זכאי ברכישת רישיון אקדמי?

יש להעביר אלינו פנייה דרך דף זה ליצירת קשר ולהכין מסמכים המעידים אודות המעמד האקדמי של המוסד.

כיצד מאושרת הזכאות לרישיון אקדמי?

לאחר פנייה דרך האתר מתבצע סינון ראשוני. אם המוסד זכאי תשלח על כך הודעת אישור וזכאות להמשך טיפול ברכישת הרישיון. אם מתעורר הצורך בבירור נוסף, אנו ניצור קשר עם איש הקשר במוסד להבהרות נוספות.

אנחנו עמותה או מלכ"ר. האם אנו זכאים לרכישת רישיון אקדמי?

כן, עמותות ומלכ"ר, מוסדות ללא כוונת רווח זכאים ברכישת רישיון אקדמי.

מהן האופציות שלי אם מעמדי האקדמי לא אושר?

במידה והמוסד לא קיבל אישור לזכאות ברכישת רישיון אקדמי עומדות בפניו אופציות נוספות להפעלת מרכז הדרכה. יש לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף אודות הצטרפות כמרכז הדרכה.

נגישות