חשוב לדעת

תודה שבחרת לשדרג לדור הבא של טכנולוגיית ההדמיה של V-Ray!

השדרוג הינו פעולה חד צדדית שאינה ניתנת לשחזור.

לאחר שחרור גרסת V-Ray Next לא תהיה תמיכה בגרסה 1.5 או 2.0 ולא ניתן יהיה לשדרג מגרסה זו בעתיד.

אנא שימו לב כי בקשות שדרוג יעובדו עד 10 ימי עסקים.

שאלות נפוצות

שכחתי את שם הלקוח שרשום על הרישיון

אין בעיה, פשוט מלאו את השדות האחרים ואנחנו נברר עבורכם לפי מספר הדונגל (במידה וקיים) או דרך כתובת המייל. הקפידו למלא את שם איש הקשר או בעל העסק. מומלץ לבצע חיפוש במייל או במסמכי החברה שלכם כדי לאתר את המידע המדויק ביותר.

שכחתי את כתובת המייל

במידה ומייל הרכישה אינו זמין, הזינו את מספר הדונגל שברשותכם או את שם החברה ואיש הקשר שרכש מטעמה ואנו ננסה לשחזר את כתובת המייל עמה נרכש הרישיון ונודיעכם בהקדם.

איפה מוצאים את מספר הדונגל?

מספר הדונגל מופיע במדבקה על גבי הדונגל עצמו. הזינו את המספר הכתוב עליו.
במידה ואין לכם דונגל, אל דאגה, לא כל הלקוחות קיבלו דונגל בעת הרכישה. כל רישיונות התוכנה של חברת Chaos Group הינם רישיונות מבוססי אינטרנט.

אני לא מוצא את הדונגל שלי. מה עושים?

במקרה של איבוד הדונגל שלכם, יש ליצור עמנו קשר דרך הטופס הבא.

לקוחות אשר רכשו רישיון עם דונגל חייבים את רכיב הדונגל כדי להפעיל את הרישיון ועל-כן אם אין ברשותך דונגל יש לקרוא עוד אודות דונגל אבוד.

האם אפשר לחזור לגרסה 3 לאחר שדרוג לגרסת V-Ray Next?

גרסה 3 תמשיך לפעול במקביל לשדרוג לגרסת NEXT. אנא שימו לב שלא ניתן להתקין את גרסה 3 במקביל, אם כי הרישיון ימשיך לפעול ללא שינוי.
לא ניתן לשנמך גרסה, פעולת השדרוג היא פעולה חד צדדית עליה הסכמת בעת הגשת בקשת השדרוג שלך. לא ניתן לשוב לגרסה קודמת ולא ניתן לרכוש רישיון בגרסה ישנה.

יש לי רישיונות Render Nodes - האם אני זכאי לשדרוג הרישיונות?

לא, שדרוג רישיונות Render Nodes הינו בתשלום.
שדרוג בחינם חל רק על תחנת עבודה ברישיון מסוג Workstation מגרסה V-Ray 3 for 3ds Max לגרסת V-Ray Next for 3ds Max וזמין ללקוחות שרכשו רישיון מתאריך ה-13 לדצמבר 2017.

מה ההבדל בין רישיון דונגל לרישיון אונליין?

רישיון דונגל הינו רישיון שמאוחסן באופן מקומי על רכיב חומרה הדומה לדיסק און קי אשר מחובר למחשב ומספק לויריי את היכולת לטעון את הרישיון ללא צורך בחיבור אינטרנט. לקוחות המעוניינים ברישיון עם דונגל – קראו הודעה זו.

רישיון אונליין הוא רישיון אשר מצריך חיבור אינטרנט פעיל לצורך הפעלת ויריי.

הגשת בקשה לשדרוג